Kayıt ol / Giriş

İade Koşulları
Vacabook

İade Koşulları

Vacabook.com (“biz”, “bizim” veya “sitemiz”) tarafından işletilen Vacabook.com web sitesi (“Site”) üzerinden satın alınan ürünler veya hizmetler için iade koşulları, alıcı ve satıcı arasındaki anlaşmaya tabidir. Vacabook.com, alıcılar ve satıcılar arasındaki iade işlemlerine doğrudan müdahil olmaz ve sorumluluk kabul etmez.

Alıcı ve Satıcı Anlaşması

Site üzerinden bir ürün veya hizmet satın aldığınızda, iade koşulları ve prosedürleri satıcı ile yapmış olduğunuz anlaşmaya tabidir. Alıcılar, satıcılarla iade koşullarını ve süreçlerini önceden netleştirmekten sorumludur.

İade Prosedürleri

Ürün veya hizmetin iadesiyle ilgili olarak, alıcı ve satıcı arasındaki anlaşmada belirlenen prosedürler ve süreler geçerlidir. İade talepleri, satıcı tarafından belirlenen yöntemlere göre yapılmalıdır.

Vacabook.com Sorumluluğu

Vacabook.com, alıcılar ve satıcılar arasındaki iade işlemlerine doğrudan müdahil olmaz ve iade süreçlerinden sorumlu değildir. Vacabook.com, alıcı ve satıcılar arasındaki anlaşmaların şartlarını veya iade prosedürlerini garanti etmez veya onaylamaz.

Sorumluluk Reddi

Vacabook.com, alıcı ve satıcı arasındaki herhangi bir iade işleminden kaynaklanan zarar veya kayıplardan sorumlu değildir. Alıcılar ve satıcılar, iade işlemlerini gerçekleştirirken birbirlerine karşı sorumludur.

Değişiklikler

Bu iade koşulları, gerektiğinde güncellenebilir. Herhangi bir değişiklikte, güncellenmiş koşulları bu sayfada yayınlamak suretiyle sizi bilgilendireceğiz.

Koşulların Kabulü

Siteyi kullanarak, bu iade koşullarını kabul etmiş olursunuz. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız.

İletişim

Bu iade koşulları hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.